Projekt badawczy POIG 01.01.02-00-061/09  
   "Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych
     właściwościach prozdrowotnych"
Strona główna | Kontakt |  
Strona główna
Wnioskodawca
Podmioty współpracujące
Cel projektu
Streszczenie projektu
Plan realizacji
Linki
Prasa o projekcie
Publikacje
Pliki do pobrania

  

2014.05.28
Warsztaty Food Design Bioaktywna Żywność

Wszystkich zainteresowanych projektem Bioaktywna Żywność zapraszamy do udziału w festiwalu Poznań Design Days 2014.

Poznań Design Days to festiwal designu, w którego organizację zaangażowane są liczne instytucje kultury i sztuki, a także przestrzenie kreatywne funkcjonujące na terenie Poznania. Organizatorem projektu jest Fundacja Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Fundacja Klaster Poznań. Na 10 dni Poznań stanie się platformą wymiany doświadczeń polskich i zagranicznych środowisk projektowych, w której będą prezentowani zarówno dojrzali projektanci, jak i twórcy młodego pokolenia. W programie przewidujemy liczne wystawy, prezentacje, pokazy filmów, spotkania, warsztaty i dyskusje na temat designu i przestrzeni publicznej. Przedsięwzięcie to posiada ogromny potencjał kulturotwórczy i doskonale wpisuje się strategiczne działania Poznania dotyczące wzrostu znaczenia miasta jako ważnego ośrodka przemysłu kreatywnego. Poznań Design Days 2014 ma stanowić bezpośredni wyraz roli komunikacji w projektowaniu, stąd też hasłem przewodnim pierwszej edycji festiwalu jest: KOMUNIKACJA (źródło http://poznandesigndays.pl).

W tym roku w Poznań Design Days 2014 będzie uczestniczył również projekt Bioaktywna Żywność.

W ramach festiwalu odbędą się między innymi warsztaty "Food design bioaktywna żywność", których głównym celem jest zaprojektowanie opakowań oraz stworzenie komunikacji dla wybranych 4 produktów spożywczych powstałych w ramach projektu Bioaktywna Żywność.

Warsztaty odbędą się w Poznaniu w poniedziałek i wtorek (2 i 3 czerwca 2014) w godzinach 9:00-17:00. W drugim dniu warsztatów od godziny 19:30 do 20:00 przewidziana jest prezentacja efektów prac powstałych w ramach zajęć. Miejscem warsztatów jest SKALAR OFFICE CENTRE, znajdujący się w Poznaniu na ul. Góreckiej 1.

Warsztaty kierowane są do wszystkich chętnych chcących spróbować swych sił projektowych w grupie, wywodzących się z następujących grup: studentów i absolwentów kierunków projektowych, projektantów, zwłaszcza: grafiki, opakowań, materiałów POS, produktu.

Szczegółowe informacje o warsztatach "Food design bioaktywna żywność" oraz sposobie zgłaszania się na warsztaty znajdują się na stronie organizatora pod adresem http://poznandesigndays.pl/warsztaty-food-design-bioaktywna-zywnosc-2

Strona festiwalu Poznań Design Days 2014 http://poznandesigndays.pl

Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.


Powrót do aktualności »

©Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Wykonanie strony współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego