Projekt badawczy POIG 01.01.02-00-061/09  
   "Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych
     właściwościach prozdrowotnych"
Strona główna | Kontakt |  
Strona główna
Wnioskodawca
Podmioty współpracujące
Cel projektu
Streszczenie projektu
Plan realizacji
Linki
Prasa o projekcie
Publikacje
Pliki do pobrania

  

2014.04.15
Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Projekt "Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych właściwościach prozdrowotnych" zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w Dniach otwartych funduszy europejskich organizowanych z okazji 10 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Ministerstwo Rozwoju i Infrastruktury wraz z licznymi partnerami z całej Polski z okazji 10 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej postanowiła w dniach od 1 do 11 maja zorganizować różnorodnego rodzaju działania mające na celu podsumowanie ostatnich 10 lat rozwoju naszego kraju i prezentację skali zmian, jakie nastąpiły w różnych dziedzinach życia dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich.

Dni otwarte związane z Projektem Bioaktywna Żywność, odbędą się na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu w dniu 7 maja 2014 r. w godzinach od 15:00 do 20:00. W ramach przygotowanego programu uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach "Uniwersytetu otwartego", zapoznać się z informacjami na temat realizacji projektu Bioaktywna Żywność na stanowisku informacyjno-promocyjnym, spotkać się z dietetykami w Ośrodku Badań Żywieniowych oraz wziąć udział w młodzieżowej grze miejskiej "Zdobądź projekt".

Plakat promujący "Dni Otwarte"
Szczegółowy plan "Dni Otwartych" na Wydziale Nauk o Żywności i ŻywnościPowrót do aktualności »

©Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Wykonanie strony współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego