Projekt badawczy POIG 01.01.02-00-061/09  
   "Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych
     właściwościach prozdrowotnych"
Strona główna | Kontakt |  
Strona główna
Wnioskodawca
Podmioty współpracujące
Cel projektu
Streszczenie projektu
Plan realizacji
Linki
Prasa o projekcie
Publikacje
Pliki do pobrania

  

2010.05.14
"Bioaktywna Żywność" - w programie "Shot naukowy"

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia odcinka programu "Shot Naukowy", którego tematem stał się projekt "Bioaktywna Żywność". Jak wszyscy pamiętają ostatnio mieliśmy możliwość gościć w progach naszego Wydziału ekipę telewizyjną, która zajmowała się jego realizacją. Film prezentuje zaplecze naukowe wykorzystywane w projekcie oraz wypowiedzi pracowników i studentów biorących w nim udział. O projekcie opowiadają między innymi dziekan wydziału Prof. dr hab. Jan Michniewicz, Prof. dr hab. Józef Korczak oraz Prof. dr hab. Włodzimierz Grajek.

Emisja programu odbyła się w TVP Poznań 6 maja 2011 r. Dziś dzięki portalowi Nauka i Postęp (naukaipostep.pl) możemy obejrzeć go w internecie.

Czym jest program "Shot Naukowy"? Program "Shot naukowy" ma na celu wsparcie projektu "Nauka i Postęp", poprzez popularyzację osiągnięć nauki polskiej i światowej, promocję innowacyjności oraz propagowanie kierunków studiów tworzących nowoczesną gospodarkę. Adresatami programu będą przede wszystkim studenci, ale również pracownicy jednostek naukowych.

Shot można obejrzeć tutajPowrót do aktualności »

©Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Wykonanie strony współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego