Projekt badawczy POIG 01.01.02-00-061/09  
   "Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych
     właściwościach prozdrowotnych"
Strona główna | Kontakt |  
Strona główna
Wnioskodawca
Podmioty współpracujące
Cel projektu
Streszczenie projektu
Plan realizacji
Linki
Prasa o projekcie
Publikacje
Pliki do pobrania

  

2011.01.07
II Spotkanie organizacyjne uczestników projektu "Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych właściwościach prozdrowotnych"

Uprzejmie informujemy o dwudniowym spotkaniu realizatorów projektu "Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych właściwościach prozdrowotnych". Będzie ono poświecone omówieniu wyników pierwszego roku realizacji projektu oraz dyskusji nad nimi i nad planami dalszych etapów realizacji jego celów.

Zaplanowany termin spotkania to 1 i 2 luty (wtorek i środa) 2011 roku w budynku Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W czasie spotkania szczególnie zostaną zaprezentowane wyniki badań poszczególnych zespołów, które będą wpływać na zakresy i harmonogramy badań w następnych zadaniach projektu oraz na badania innych zespołów.

Na spotkanie chcemy zaprosić także kilku gości z prośbą o wygłoszenie wykładów na tematy merytorycznie bardzo istotne dla naszego projektu.

Szczegółowy program spotkania przekażemy w terminie późniejszym.


Powrót do aktualności »

©Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Wykonanie strony współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego