Projekt badawczy POIG 01.01.02-00-061/09  
   "Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych
     właściwościach prozdrowotnych"
Strona główna | Kontakt |  
Strona główna
Wnioskodawca
Podmioty współpracujące
Cel projektu
Streszczenie projektu
Plan realizacji
Linki
Prasa o projekcie
Publikacje
Pliki do pobrania

  

2010.04.13
12th International Symposium on Extraction Technologies "ExTech 2010"

Wszystkich zainteresowanych szczegółową informacją na temat projektu Bioaktywna Żywność zapraszamy na "12th International Symposium on Extraction Technologies", które odbędzie się w Poznaniu w dniach 20-22 września 2010. W czasie konferencji Lider Projektu odpowie na wszystkie pytania dotyczące idei Projektu, jego głównych Wykonawców, a także postępów w realizowanych badaniach.

W imieniu organizatorów niniejszej konferencji zapraszamy wszystkich wykonawców, realizatorów projektu "Bioaktywna Żywność" oraz osoby zainteresowane tematyką.

Konferencja poświęcona jest postępowi w technikach ekstrakcji i przygotowania próbek do analizy i obejmuje zarówno nowe trendy, rozwiązania podstawowe, jak i aplikacje w obszarze ochrony środowiska, analizy leków, produktów naturalnych, żywności i aromatów. Konferencja ma długą, 12 letnią tradycję, organizowana jest od 1999 roku w różnych krajach świata. Extech 2010 jest pierwszą konferencją tego cyklu organizowaną w Polsce.

Miejscem konferencji jest Novotel Centrum w Poznaniu. Na potrzeby konferencji wynajęto powierzchnię ponad 800m2 z modularnym układem pomieszczeń, między innymi dwoma salami konferencyjnymi i dużą przestrzenią przeznaczoną dla sponsorów i wystawców.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie www.extech2010.org

Ulotki informacujne: dla uczestników oraz dla wystawców i sponsorów.


Powrót do aktualności »

©Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Wykonanie strony współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego